CNC Tezgahlar, bilgisayar aracı ile kontrol edilen tezgahlardır. CNC kelimesinin tam karşılığı, Computer Numeric Control yani; bilgisayar ile sayısal kontoldür. Sayısal kontrol demek milimetre veya inch cinsinden verilen ölçülerin, hareketlerin ve sayılarla kodlanmıs komutların kontrolü anlamına gelir. CNC Tezgahlar kullanımda bazı hatalar verebilir. Makinalarınızdaki meydana gelebilecek tüm sorun ve arızalara karşılık teknik servis hizmetini, eğitimli ve deneyimli kadromuzla yerinizde veriyoruz.

Arızalı parçaların onarımı-değişimi veya enroute uyumlu sistem değişikliğimiz mevcuttur. Her marka makinaların arıza tespit çalışmaları ve anakart problemlerini kendi bünyemizde siz müşterilerimize daha kaliteli ve güvenilir hizmet vermebilmek için üstün düzeydeki elektronik laboratuvarımızda gideriyoruz.

Arıza tespiti yapılan cihazın parça değişimi veya onarımı yapıldıktan sonra makina genel anlamda test edilir ve çıkışa hazır şekilde size teslim edilir. Gürhan Işık Makina Elektronik malzeme stoğunun yeterli seviyede olması sayesinde, değişimler için vakit kaybetmezsiniz.